Reklama/gadżety

Jesteśmy firmą zajmującą się kompleksową obsługą firm i instytucji oraz klientów indywidualnych w zakresie promocji i reklamy. Oferujemy kompleksową obsługę począwszy od przygotowania graficznego do wykonania. Dopasowujemy rozwiązania do potrzeb naszych Klientów. Usługi wykonujemy na materiałach własnych i Klienta od jednej sztuki.

 

Gadżety reklamowe są doskonałą formą promocji. Możemy wykonać znakowanie prawie na każdym gadżecie reklamowym – oferujemy długopisy reklamowe, breloki, naszywki, imienniki i wiele innych. Dysponujemy rozbudowanym parkiem maszynowym, który pozwala wykonać znakowanie różnymi technologiami: metodą sitodruku, termotransferu, sublimacji, tampodruku, graweru lub haftu na większości materiałów.
Współpracujemy z dostawcami i producentami: odzieży roboczej i reklamowej, strojów sportowych, obuwia, galanterii, odzieży.
Oferujemy kompleksową obsługę, począwszy od projektowania wzoru i przygotowania graficznego do znakowania. Dopasowujemy rozwiązania do potrzeb naszych Klientów.