Haft

Hafty

są eleganckim i trwałym sposobem zdobienia odzieży. Posiadamy nowoczesną, 15-nitkową hafciarkę przemysłową oraz niezbędną bazę programową do projektowania i tworzenia wzorów hafciarskich. Haft komputerowy na odzieży wykonywany jest przy użyciu specjalnych, syntetycznych nici, które przy praniu nie powodują żadnych odbarwień.

 

Nasza oferta skierowana jest zarówno do dużych jak i małych firm, agencji reklamowych, producentów odzieży oraz indywidualnych odbiorców. Działalność naszej firmy obejmuje usługę haftu komputerowego oraz sprzedaż odzieży reklamowej lub BHP, odzieży medycznej, roboczej, dla gastronomii jak również produktów przeznaczonych dla służb i formacji mundurowych. Wykonujemy haft na odzieży, torbach, pościeli, ręcznikach, kocach, wykrojach, szarfach, a także naszywki oraz emblematy.

 

Cena za haft komputerowy zależna jest od ilości ściegów, dlatego każdy projekt wyceniany jest indywidualnie. Ilość ściegów można sprawdzić po przesłaniu projektu.

 

Naszywki

reklamowe na ubraniach stanowią jedną z form promocji oraz budowy pozytywnego wizerunku firmy. Naszywka na ubraniu daje też możliwość indywidualizacji i oryginalności. Możemy Państwu zaoferować profesjonalne wykonanie naszywek, na najwyższej klasy materiałach. Dzięki temu, nawet po wielu praniach będzie ona wyglądała elegancko i profesjonalnie. Oferujemy możliwość wykonania całości od propozycji projektu do jego realizacji.