Nadruki

Nadruki

wykonujemy kilkoma technikami. Wybór metody zależy od wyglądu projektu graficznego (ilość kolorów, kształtu, wielkości) i materiału na którym ma zostać naniesiony nadruk (bawełna/ metal/ itd.)

Wykonujemy nadruki na większości materiałów np.: odzieży, papierze, folii, plastiku, metalu, skórze, szkle, na gotowych produktach, wykrojach i podzespołach. Możemy wykonać nadruki na płasko i na okrągło, w zależności od potrzeb.

 

Nadruki na koszulkach/nadruki na odzieży

jest jedną z najpopularniejszych metod reklamy. W ofercie naszej firmy znajdą Państwo bogaty wybór różnorodnych technik. W zależności od ilości odzieży oraz złożoności nadruku, możemy zaproponować haft, sitodruk transferowy, sublimację, flock oraz naszywki. Wieloletnie doświadczenie oraz park maszynowy, który pozwoli nam zrealizować Państwa zamówienie na najwyższym poziomie.

 

Sitodruk

jest wykorzystywany do drukowania jedno- i wielobarwnego, również wielkoformatowego, na papierze, tekturze, foliach i płytach z tworzyw sztucznych, metalach, odzieży (np. plakatów, etykiet, opakowań, kalkomanii, reklam) oraz na przedmiotach uformowanych, tzw. kształtkach z różnych materiałów, m.in. na butelkach szklanych i z tworzyw sztucznych, pojemnikach na butelki, płytach kompaktowych, płytach czołowych urządzeń i przyrządów kontrolnych, itp.

 

Tampodruk

umożliwia naniesienie nadruku na większość powierzchni – od długopisów, poprzez pamięci USB, aż do toreb. Za pomocą tej techniki z powodzeniem można znakować przedmioty o dowolnych kształtach i rozmiarach. Znakowanie na powierzchniach z użyciem tej metody odbywa się przy pomocy nasączonego gęstą farbą stempla, inaczej tampona, który odbija nadruk na okreslonej powierzchni. Jest to jedna z najpopularniejszych metod znakowania, gdyż nie tylko zapewnia druk na różnych materiałach, kształtach i formatach, ale także w wielu kolorach.

 

Termotransfer

pozwala na wyjątkowo trwałe i estetyczne wykonywanie nadruków na takich elementach jak koszulki, bluzy, odzież sportowa, czy też odzież robocza. Nasze wysokiej jakości prasy termotransferowe pozwalają na uzyskanie doskonałych efektów zarówno na materiałach syntetycznych, jak i naturalnych, realizując nadruki niezwykle starannie i precyzyjnie.

 

Sublimacja

tym sposobem wykonuje się nadruki na specjalnych kubkach porcelitowych, blachach aluminiowych, tkaninach poliestrowych. Każdy rodzaj nadruku wymaga odpowiedniego ustawienia ciśnienia, temperatury oraz czasu. Ta technika druku jest bardzo często wykorzystywana w branży reklamowej.

 

Flock

Flock to nadruk o efekcie zamszu. Uzyskuje się go poprzez naniesienie na materiał strzyży tekstylnej o różnej długości włosa. Wzór wycięty na folii ze strzyżą wgrzewany jest w tkaninę, w wysokiej temperaturze oraz pod ciśnieniem. Otrzymany efekt jest delikatny i miły w dotyku. Wadą tej techniki jest to, że nie można nią nanosić małych i skomplikowanych wzorów. Nadruk wykonany flockiem jest wytrzymały i nie spiera się.

..