Współpraca

WYCENA

 

Sitodruk Sz-iso: Zapytania i projekty do wyceny prosimy przesyłać na adres skrzynki internetowej biuro@sitodruknadruki.pl

 

Pliki rastrowe: (jpg, tif, bmp, psd itp). Rozdzielczość przygotowanego pliku powinna wynosić 150 dpi (ok. 1200 x 1650 pikseli dla formatu A4). Zastosowanie wyższej rozdzielczości nie polepszy jakości nadruku, zwiększy jedynie rozmiary pliku. Przy stosowaniu znacznie niższej rozdzielczości należy się liczyć z pogorszeniem jakości. Prace należy przygotowywać w formacie CMYK lub przynajmniej z włączonym widokiem CMYK (patrz punkt wyżej „Kolory RGB …”).

 

Plik do wycięcia na ploterze musi mieć postać wektorową (Corel Draw, eps). Nie należy również stosować wypełnień. Grubość obrysu powinna być zadeklarowana na 0,001 mm. Rozmiar elementu do wycięcia należy ustawić w skali 1:1. W pliku nie mogą znajdować się elementy mniejsze niż 1×1 mm (2x2mm w przypadku folii flock), linie nie powinny być cieńsze niż 1 mm. Aby sprawdzić czy plik jest dobrze przygotowany, należy połączyć wszystkie elementy, usunąć kontur i nadać wypełnienie oraz podłożyć tło (kolor koszulki). Otrzymany widok powinien przedstawiać gotowy wzór.
Plik do frontów foliowych (elewacja foliowa do urządzeń) wymagają podania dokładnych wymiarów wyrobu) z zaznaczeniem miejsc na ewentualne otwory, okna LCD/LED itd. Dokonujemy również wycen na podstawie przesłanych wyrobów.

ZAMÓWIENIE

 

Warunkiem rozpoczęcia realizacji jest złożenie zamówienia (e-mail: biuro@sitodruknadruki.pl).

 

Zamówienie powinno zawierać:

 

– dokładne dane zamawiającego ( pełna nazwa firmy, adres, NIP)
– ilość sztuk
– wymagania dotyczące produktu

 

TERMINY REALIZACJI

 

Terminy realizacji ustalane są indywidualnie z Klientem.

 

DOSTAWA

 

Sposób dostawy określa Klient:

 

– odbiór samodzielny,
– firmy kurierskie,
– poczta.

 

PŁATNOŚĆ

 

Na początku współpracy klient wpłaca całość należności przed przekazaniem zlecenia do realizacji. Płatność dokonywana jest na podstawie faktury pro-forma. Przy małych zamówieniach możliwość płatności przy odbiorze.

Na dalszym etapie współpracy forma płatności do uzgodnienia.